Awans uczniów LO Czersk

Po rywalizacji dziewcząt przyszedł czas na szczypiornistów. W poniedziałkowym meczu eliminacyjnym do Finału Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej chłopców przystąpiły drużyny LO Czersk oraz ZSP Malachin. Mimo, że pierwsze dwie bramki zdobyli zawodnicy z Malachina, to już od pierwszych minut gry stroną przeważającą byli licealiści z Czerska. To oni powoli wypracowywali przewagę grając skuteczniej w ataku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12 – 9 dla LO. W drugiej części mecz stał się jeszcze bardziej jednostronnym. Z każdą minuta przewaga czerskich licealistów rosła. Mecz zakończył się wynikiem 28 – 16 dla LO.

Składy drużyn:

LO Czersk: Błażej Babiński, Bartosz Czupryński – 1 bramka, Patryk Dorau – 3, Kacper Gierszewski – 1, Patryk Lackowski, Stanisław Oksentowicz, Maciej Pepliński, Krystian Prabucki – 3, Dawid Przesławski, Kacper Skowroński  – 11, Kajetan Wojciechowski – 8, Filip Wons. Opiekun – Mariusz Lewandowski.

ZSP Malachin: Patryk Pliszka, Martin Bąk, Szymon Ginter, Oskar Konwalski – 1 bramka, Nikodem Lipski – 1, Kacper Niklasz – 9, Patryk Piechocki, Kamil Prondziński – 1, Kamil Słomiński, Filip Szydełko – 1, Krzysztof Wieczorek – 1, Kevin Wojciechowski – 1, Szymon Żuchowski, Julian Żywicki, Adrian Narloch – 1. Opiekun – Marcin Czapiewski.

Sędzia główny – Piotr Fryca, stolik – Wiktoria Magulska, Dominika Pliszka.