II Liga Piłki Ręcznej

Źródło – ZPRP

Pomorska II LIGA Grupa A – WYNIKI

Kolejka 1 <<

22 – 23.09.2018

>> Kolejka 3
POM-01/8
Niedziela
23.09.2018 15:00
Latocha Agropom Gniew 27 : 37
:
( 14 : 17 )
ITS Jeziorak Iława
Sędziowie: KAMROWSKI Łukasz – WOJDYR Piotr
POM-01/9
Sobota
22.09.2018 20:00
KU AZS UKW Bydgoszcz 33 : 23
:
( 17 : 14 )
MLKS Borowiak Czersk
Sędziowie: KANIECKI Arkadiusz – SARNOWSKI Mateusz
POM-01/10
Niedziela
23.09.2018 14:00
KS Szczypiorniak Gniezno 26 : 29
( 13 : 12 )
Widzów:
200
USAR KWIDZYN
Sędziowie: JENDRASZAK Rafał – ŚWIDWA Jacek
Delegat: BRENK Piotr
POM-01/11 Sobota
22.09.2018 16:00
MKS MOSiR Kętrzyn 19 : 32
0 : 0
( 8 : 18 )
Widzów:
50
Tytani Wejherowo
Sędziowie: MROCZEK-GOERKE Hubert – ZAKRZEWSKI Jakub
Delegat: TUPAJ Zbigniew
POM-01/12
Sobota
22.09.2018 17:00
MKS HENRI LLOYD Brodnica nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
44 : 23
:
( 23 : 14 )
AZS UMK Toruń
Sędziowie: KORDA Lech – OPONOWICZ Radosław
POM-01/13
Niedziela
23.09.2018 13:00
SMS ZPRP Gdańsk II 36 : 21
:
( 24 : 12 )
KS Szczypiorniak Olsztyn
Sędziowie: DEJNA Adam – KORDA Dominik
POM-01/14
Sobota
22.09.2018 18:00
KPR GRYFINO 35 : 26
:
( 16 : 14 )
MKS Grudziądz
Sędziowie: BIEGAJSKI Szymon – KRZEMIEŃ Mateusz
Kolejka 2 <<

29 – 30.09.2018

>> Kolejka 4
POM-01/15 Sobota
29.09.2018 16:00
MKS Grudziądz
:
Latocha Agropom Gniew
Sędziowie: LEWICKI Łukasz – SERWADCZAK Piotr
POM-01/16 Niedziela
30.09.2018 13:00
KS Szczypiorniak Olsztyn
:
KPR GRYFINO
Sędziowie: KANIECKI Arkadiusz – SARNOWSKI Mateusz
POM-01/17 Czwartek
27.09.2018 18:00
MKS HENRI LLOYD Brodnica
:
SMS ZPRP Gdańsk II
Sędziowie: SANDURSKI Bartosz – ZALEWSKI Michał
POM-01/18 Sobota
29.09.2018 19:00
Tytani Wejherowo
:
AZS UMK Toruń
Sędziowie: DEJNA Adam – RASZEWSKI Kamil
POM-01/19 Sobota
29.09.2018 17:00
USAR KWIDZYN
:
MKS MOSiR Kętrzyn
Sędziowie: MROCZEK-GOERKE Hubert – ZAKRZEWSKI Jakub
Delegat: GACKOWSKI Jerzy
POM-01/20 Sobota
29.09.2018 17:00
MLKS Borowiak Czersk
:
KS Szczypiorniak Gniezno
Sędziowie: WOJDYR Piotr – KAMROWSKI Łukasz
POM-01/21 Sobota
29.09.2018 17:30
ITS Jeziorak Iława
:
KU AZS UKW Bydgoszcz
Sędziowie: KORDA Lech – OPONOWICZ Radosław
Delegat: CIEŚLIŃSKI Ireneusz

Pomorska II LIGA Grupa A – KLASYFIKACJA STRZELCÓW