Szkolny turniej siatkówki

 

UWAGA FANI SIATKÓWKI !!!

W dniu 20 marca 2014r. zakończyła się I faza Turnieju Piłki Siatkowej chłopców klas gimnazjalnych o mistrzostwo naszej szkoły. Turniej odbywał się w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku i trwał od 22 lutego 2014r. Warunkiem uczestniczenia w Turnieju Piłki Siatkowej było zapisanie drużyny reprezentującej daną klasę na listę zgłoszeniową do nauczycieli wychowania fizycznego: Dawida Haftki, Marcina Lindy, Jacka Sołtysińskiego – organizatorów turnieju. Każda zgłoszona drużyna musiała podać nazwę swojego zespołu oraz wyznaczyć kapitana.

Zgłoszone drużyny i końcowa klasyfikacja:

Klasy I

L.p.

KLASA I NAZWA DRUŻYNY

MIEJSCE

1.

I g „SPARTA CZERSK”

I

2.

I a „BOSE KAPUCYNKI”

II

3.

I d „RED BULL”

III

4.

I e „TĘCZOWE JEDNOROŻCE”

IV

5.

I c „WORMS TEAM”

V

6.

I f „BANDA GUMISIA”

VI

Klasy II

L.p.

KLASA I NAZWA DRUŻYNY

MIEJSCE

1.

II a „GEEEN GRENADE”

I

2.

II b „GRADANATOR’S”

II

3.

II c „SPECJAL”

III

4.

II f „FC SZWAGRY”

IV

5.

II g „LOL”

V

Poszczególne mecze odbywały się w poniedziałkowe i czwartkowe popołudnia. Zawodnikom podczas rozgrywek towarzyszyli – koleżanki i koledzy z klasy – fani, którzy głośnym dopingiem niejednokrotnie wyprowadzali kolegów z opresji a nawet pomagając wygrać mecz. Całość zawodów przebiegała w duchu sportowej rywalizacji fair-play.

Do kolejnej fazy rozgrywek przystąpią mistrzowie i wicemistrzowie z klas I i II. Drużyny rozegrają swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy – drużyna która uzyska największą ilość punktów z kolejnych meczy – zdobędzie tytuł: „Mistrza Szkoły w Piłce Siatkowej Chłopców – klas gimnazjalnych” oraz dodatkowo rozegra mecz z reprezentacją naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania swoim

faworytom!!!

mat. Jacek Sołtysiński