Brązowy medal na turnieju w Szczecinie.

 Krótko po zakończeniu rozgrywek ligowych, piłkarki ręczne LUKS Pol ZS rocznik 99 wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora CKS w Szczecinie. Do naszego zespołu, złożonego z uczennic czerskiego gimnazjum, dołączyła uczennica gimnazjum w Czarnej Wodzie Natalia Narloch, która w przyszłym sezonie będzie grała w czerskim zespole.

Nasze zawodniczki rozpoczęły zawody bardzo skutecznie wygrywając trzy pierwsze mecze. Nie sprostały jednak drużynie gospodarzy oraz zawodniczkom z Żor. Ostatecznie do domu wróciły z brązowymi medalami.

Wyniki spotkań:

LUKS Pol ZS Czersk – CKS Szczecin II 22 – 16

LUKS Pol ZS Czersk – Szczypiorniak Zielona Góra 31 – 18

LUKS Pol Czersk – UKS Drawianka Drawno 21 – 16

LUKS Pol Czersk – CKS Szczecin I 15 – 23

LUKS Pol Czersk – UKS Żory 15 – 23

Klasyfikacja końcowa turnieju

  1. miejsce – CKS Szczecin I

  2. miejsce – UKS Żory

  3. miejsce – LUKS Pol ZS Czersk

  4. miejsce – Szczypiorniak Zielona Góra

  5. miejsce – CKS Szczecin II

  6. miejsce – UKS Drawianka Drawno

Skład drużyny: Klaudia Gliniecka (1), Wiktoria Karczyńska (17), Katarzyna Kliczkowska, Klaudia Magulska (3), Natalia Pstrong (25), Aleksandra Piliszko (19), Aleksandra Mrózek (23), Zuzanna Sijka, Karolina Kulisiewicz, Patrycja Łakoma, Ewa Zajączkowska, Patrycja Franciszczak (7), Natalia Narloch (8).

Trener zespołu – Wojciech Linda

Turniej w Szczecinie był pierwszym etapem przygotowań do udziału w rozgrywkach ligowych w sezonie 2014/15. W zespole juniorek młodszych zagrają wychowanki klas sportowych Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku rocznik 98 i 99 oraz dziewczęta z Czarnej Wody.