Mistrzostwa Szkoły w LA

W piątek  19 września już po raz drugi uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku zainaugurowali sportowy rok szkolny biorąc udział w zawodach lekkoatletycznych. W Mistrzostwach Szkoły w Lekkiej Atletyce wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników. Dobra pogoda sprzyjała wysokiemu pozimowi zawodów, to też wyniki osiągane przez uczestników nastrajają optymistycznie przed zawodami pozaszkolnymi.

Wyniki:

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

100 m dziewcząt

I

Czapiewska Martyna

IA

14.18

II

Beling Monika

IG

14.20

III

Kleinschmidt Wiktoria

IC

14,73

IV

Króll Oliwia

IIIB

14,86

V

Tuszkowska Justyna

IA

14,89

300 m dziewcząt

I

Czapiewska Martyna

IA

48,80

II

Sękowska Patrycja

IA

51,17

III

Glaza Klaudia

IF

51,70

IV

Skajeska Natalia

IIG

51,87

V

Pruska Weronika

IF

51.94

6oo m dziewcząt

I

Pstrong Natalia

IIIA

2,00,46

II

Kleinschmidt Wiktoria

IC

2,02,12

III

Wasiniewska Weronika

IIIB

2,03,91

IV

Duraj Karolina

IIF

2,06,66

V

Szczepańska Marta

IF

2,08,40

PK

Beling Monika

IG

2,02,18

1000 m dziewcząt

I

Szczukowska Monika

IA

3,38

II

Skajewska Natalia

IIG

3,48

III

Kloska Anna

IIIB

3,54

IV

Janikowska Weronika

IC

4,05

V

Osowska Oliwia

IID

4,07

Skok w dal dziewcząt

I

Beling Monika

IG

4,27

II

Tuszakowska Justyna

IA

4,12

III

Czaplewska Eliza

IIIB

4,03

IV

Króll Oliwia

IIIB

3,97

V

Pastwa Katarzyna

IF

3,95

Pchnięcie kulą dziewcząt

I

Franciszczak Patrycja

IIIA

7,30

I

Leper Marta

IIIE

7,30

II

Wojciechowska Nikola

IIG

7,10

I

Wajdzik Paulina

IIIC

6,90

IV

Lemańczyk Agnieszka

IIID

6,80

V

Osowska Karolina

IA

6,70

Sztafeta 4x100m dziewcząt

I

IIIA

1,00,22

II

IIIB

1,02,03

III

IIC

1,03,69

IV

IB

1,03,88

V

IIA

1,04,55

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

100 m chłopców

I

Skowroński Kacper

IIIA

12,78

II

Linda Ernest

IIIB

13,06

III

Młodzianowski Kamil

IIIC

13,14

IV

Czarnowski Tomasz

IIIC

13,50

V

Tuszakowski Szymon

IIIB

13,59

300 m chłopców

I

Thiede Szymon

IIIB

43,11

II

Dobek Bartosz

IIID

43,90

III

Kononowicz Maksymilian

IIIA

44,38

IV

Konwalski Oskar

IIIA

44,53

V

Klaman Adrian

IIG

45,40

1000 m chłopców

I

Prondzyński Kamil

IIIA

3,14,91

II

Czarnowski Tomasz

IIIC

3,20,12

III

Wojciechowski Kevin

IIF

3,26,10

IV

Kleina Kacper

IF

3,27,29

V

Meger Kuba

IIID

3,30,60

2000 M Chłopców

I

Kropidłowski Krzysztof

IF

7,48,44

II

Prondzyński Kamil

IIIA

7,53,79

III

Wrześniewski Damian

IIG

7,58,52

IV

Klaman Adrian

IIG

7,59,86

V

Kiedrowicz Maciej

IIIC

8,19,94

Skok w dal chłopców

I

Młodzianowski Kamil

IIIC

5,10

II

Dobek Bartosz

IIID

4,90

II

Skowroński Kacper

IIIA

4,90

III

Isayev Maksym

IIIB

4,40

IV

Milkowski Nigel

IIB

4,30

V

Brauer Patryk

IIG

4,20

Pchnięcie kulą chłopców

I

Wojciechowski Kajetan

IIIA

9,50

II

Podlewski Kacper

IIE

7,50

III

Łangowski Patryk

IID

7,30

IV

Pepliński Arkadiusz

IIE

7,00

V

Reszka Marcel

IIIB

6,90

V

Weltrowski Jakub

IIIE

6,90

Sztafeta 4×100 chłopców

I

IIIA

52,65,

II

IIIB

55,31

III

IIIC

56,07

IV

 IIG

57,90

V

 IIF

59,65

 

KLASYFIKACJA KLASOWA

MIEJSCE

KLASA

ZDOBYTE PUNKTY

I m

IIIA

153

II m

IIIB

133

III m

IA

93

IV m

IIG

90

V m

IIIC

84

VI m

IF

68

VII m

IC

65

VIII m

IIID

54

IX m

IID

52

X m

IIA

49

XI m

IIE

47

XII m

IIF

46

XII m

IIC

46

XIII m

IG

45

XIV m

IB

42

XIV m

IIB

42

XV m

ID

36

XVI m

IE

29

XVII m

IIIE

19

XVIII m

IIIG

12

XIX m

IIIF

7

 mat: Jolanta Szynwelska, Anna Stosik

fot; ZS im. Jana Pawła II