Szkolny turniej tenisa stołowego.

UWAGA FANI TENISA STOŁOWEGO !!!

W dniu 18 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku zakończył się indywidualny Turniej Tenisa Stołowego chłopców klas podstawowych i gimnazjalnych o mistrzostwo naszej szkoły. Turniej rozgrywany był w dwa wtorkowe popołudnia tj. 04 i 18 listopada.

Do rozgrywek przystąpiło łącznie 21 zawodników. Uczniowie rozegrali swoje mecze w trzech grupach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów z zachowaniem ducha sportowej rywalizacji „fair-play”. Zacięta i wyrównana rywalizacja sprawiła, że nie można było wytypować faworyta w trakcie zawodów. Rozstrzygnięcia poszczególnych meczy zaskoczyły nawet samych zawodników.

Zawody przeprowadzone zostały pod czujnym okiem: Dawida Haftki, Jacka Sołtysińskiego – nauczycieli naszej szkoły i organizatorów turnieju. W trakcie trwania turnieju przybyła Pani Dyrektor Ewa Wrycza, która postanowiła osobiście obejrzeć w „akcji” swoich uczniów.

Po wspaniałych i zaciętych pojedynkach zwycięzcami a zarazem „Mistrzami Naszej Szkoły” w Tenisie Stołowym w roku szkolnym 2014/2015 zostali:

kategoria klas podstawowych – Hubert Kulczyk

kategoria klas gimnazjalnych – Szymon Thiede

 Klasyfikacja ogólna turnieju:

kat. klas podstawowych

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klasa

I

Hubert Kulczyk

VI a

II

Jan Lewandowski

VIA

kat. klas gimnazjalnych

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klasa

I

Szymon Thiede

III b

II

Paweł Miętki

III d

III

Igor Skwarek

II a

Tekst i zdjęcia: J. Sołtysiński