Młodzi szczypiorniści Borowiaka bezkonkurencyjni w Koronowie

W minioną sobotę (07.03.2015) podopieczni trenera Piotra Frycy z rocznika 2002 gościli na II Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Koronowa. Najpierw w grupie wygrali z Iskrą Bydgoszcz 16 : 12; z MKS Brodnica 12 :10

W meczu o I miejsce nie dali szans miejscowym i wysoko wypadli Koroną Koronową 10 : 5.
6.Iskra Bydgoszcz II
Turniej w głównej mierze służył testowaniu młodych adeptów piłki ręcznej. Dominik Homa, Grzegorz Czapiewski, Jakub Wojciechowski, Mateusz Gliniecki i Mikołaj Padlewski spisali się na medal. Wspólnie z kolegami Bartkiem Węckowskim, Filipem Chmieleckim, Jaśkiem Lewandowskim, Pawłem Polakowskim, Szymonem Wysockim, Kacprem Kloskowskim, Kacprem Franciszczakiem i Hubertem Kulczykiem zdobyli złoty medal i Puchar Burmistrza Koronowa. Najlepszym zawodnikiem turnieju kolejny raz został Bartłomiej Węckowski.