Dziewczęta LUKS Pol Czersk najlepsze w III turnieju XIX Memoriału im. R. Bruskiego.

W czwartek (4.11) odbył się, w Hali Sportowej im. R. Bruskiego, trzeci z turniejów piłki ręcznej w ramach XIX Ogólnopolskiego Memoriału im. Romana Bruskiego. Tym razem na parkiecie zaprezentowały się zespoły dziewcząt rocznika 2008 i młodsze. W zawodach udanie zaprezentowały się uczennice klas sportowych czerskiej Dwójki – zawodniczki LUKS Pol Czersk. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły pierwsze miejsce w turnieju. Gratulujemy!!! Wszystkie dziewczęta biorące udział w zawodach otrzymały drobne prezenty a wyróżnione zawodniczki nagrody i statuetki. Dla zespołów przewidziano nagrody i puchary a zawodniczki trzech najlepszych, udekorowane zostały medalami.

Partnerami tego turnieju były: Gmina Czersk oraz Starostwo Powiatowe w Chojnicach, którym dziękujemy za dofinansowanie imprezy.

Podziękowania również dla wolontariuszek, które pełniły funkcje sędziów stolikowych oraz obsługi medialnej – Mai Czapiewskiej, Kai Czapiewskiej i Marysi Jażdżewskiej.