Mecz drugoligowców zakończony karnymi

Czerscy seniorzy zanotowali zwycięstwo w rozgrywkach drugoligowego szczypiorniaka. W minioną sobotę zawodnicy miejscowego Handballa podejmowali drużynę z Bartoszyc. W pierwszej połowie spotkania gospodarze budowali konsekwentnie przewagę doprowadzając do stanu 16 – 10 przed zejściem do szatni. Po przerwie bardziej zmotywowani na parkiet wyszli goście i powoli odrabiając straty, doprowadzili do remisu w 60. minucie gry. O wyniku spotkania zadecydowały zatem rzuty z 7. metra. Rozgrywka skończyła się wygraną MKS Handball Czersk na czwartej kolejce rzutów. Czerszczanie wykorzystali trzy próby, zaś przyjezdni tylko dwie. Wyjątkową skutecznością w meczu wykazał się jeden z najbardziej doświadczonych zawodników – Mateusz Łoński, który 11 razy umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Wynik meczu: 27 – 27 (3 – 2 w karnych)

Skład drużyny MKS Handball Czersk: Kamil Spychalski, Maksymilian Linda, Łukasz Szmechel – 4 bramki, Mateusz Gliniecki, Mateusz Łoński – 11, Mateusz Lenz, Paweł Jakubowski, Damian Rostankowski, Ksawery Burchardt, Piotr Katrczyński – 2, Piotr WSesołowski – 1, Bartłomiej Węckowski – 2, Michał Rostankowski – 3, Maciej Jakubowski -2, Paweł Kocikowski. Trenerem zespołu jest Paweł Jakubowski, jego asystentem w tym meczu był Paweł Łangowski.