Dwa mecze drużyn Handballa

Szczypiorniści MKS Handball Czersk nie mieli problemów w meczu II Ligi Piłki Ręcznej, przeciwko KS Szczypiorniak II Olsztyn. Młodym olsztynianom brakowało argumentów zarówno w ataku jak i w obronie, w grze z nieźle dysponowanymi gospodarzami. Od samego początku miejscowi narzucili swoje warunki na boisku. Z minuty na minutę powiększali przewagę i zakończyli mecz wysokim wynikiem 42 – 15.

Skład drużyny MKS Handball Czersk: K. Spychalski, Ł. Szmechel – 5 bramek, M. Gliniecki – 4, M. Łoński – 5, M. Lenz, M. Konik – 3, D. Kurowski – 3, K. Klunder, P. Moczadło – 6, P. Jakubowski – 1, K. Burchardt – 2, P. Karczyński – 3, B. Węckowski – 4, M. Rostankowski – 5, M. Jakubowski – 1. YTrener – P. Jakubowski.

Po meczu seniorów, publiczność zgromadzona w liczbie ponad dwustu, miała możliwość kibicować seniorkom, w pierwszym oficjalnym meczu sparingowym sekcji kobiet MKS Handball Czersk. Nasze zawodniczki podejmowały drużynę z Nakła a mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 18 – 19.