Wysoka wygrana drugoligowców na zakończenie I rundy

W ostatniej kolejce pierwszej rundy rozgrywek II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn, drużyna MKS Handball Czersk pozbawiła złudzeń, co do pozytywnego wyniku, zawodników MLKS Czarni Olecko. Miejscowi dominowali w każdym aspekcie gry. Mimo niewielkich błędów i nieskuteczności w pierwszej fazie meczu, czerszczanie nie pozwolili rozbujać się drużynie z Mazur i w kolejnych minutach budowali coraz większą przewagę. Mecz zakończył się wysoką wygraną zawodników Handballa 33 – 19. W przerwie meczu zaprezentowana została maskotka klubowa.

Skład MKS Handball Czersk: Kamil Spychalski, Maksymilian Linda, Mateusz Gliniecki, Mateusz Łoński – 6 bramek, Mateusz Lenz, Mateusz Konik – 1, Paweł Jakubowski, Damian Rostankowski – 5, Piotr Wesołowski, Paweł Moczadło, Ksawery Burchardt – 5, Piotr Karczyński – 1, Karol Radecki – 6, Bartłomiej Węckowski – 3, Aleksander Bronk – 3, Michał Rostankowski – 2. Trenerem zespołu jest Paweł Jakubowski.