Szczypiorniści Borowiaka ulegli SMS-owi

W sobotnim meczu II ligi czerscy szczypiorniści nie sprostali zawodnikom Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Gdańska i przegrali mecz w stosunku 26 : 48. Przez pierwsze dziesięć minut zawodów gra była wyrównana a czerszczanie radzili sobie dobrze w ataku i obronie. W dziesiątej minucie gry na tablicy widniał wynik 6 : 6. Od tego momentu gdańszczanie zdecydowanie przyspieszyli grę i zaczęli powiększać przewagę. Po kolejnych dziesięciu minutach prowadzili 15 : 8. Dalsza część meczu toczyła się już pod dyktando gości. Ich szczególnie groźną bronią były kontrataki i ataki szybkie, po których skrzydłowi raz po raz rzucali łatwe bramki.W naszym zespole zabrakło nieco skuteczności w grze w ataku pozycyjnym, co było spowodowane brakiem cierpliwości w przygotowaniu akcji.

Skład zespołu z Czerska; Kamil Klunder, Kamil Łukasik, Maciej Jakubowski, Filip Pruszak – 1 bramka, Mateusz Łoński – 4, Jan Buszek – 1, Paweł Jakubowski – 14, Kajetan Wojciechowski, Kamil Landowski, Sebastian Pstrąg, Paweł Moczadło, Dominik Szarafin – 1, Łukasz Dobrzański, Mateusz Konik – 5, Błażej Pstrąg. Trenerem zespołu jest Piotr Fryca.

Zawody sędziowali: Lech Korda z Tczewa oraz Radosław Oponowicz z Gdańska – sędziowie główni, Weronika Lewandowska i Zuzanna Zaranek – obsługa techniczna.